• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wycieczki last minute dla każdego

Jak możemy udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?
Przyjęło się w Polsce, lecz w innych naturalnie również, iż rocznice ślubów są jakoś celebrowane – chociaż to nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co zatem mógłby zrobić mąż, który chce spędzić ze swoją małżonką rocznicę tego niezwykłego dnia w inny sposób? Cóż, jest całkiem sporo interesujących alternatyw, lecz jeśli chcemy sprawić wielką niespodziankę, świetnym pomysłem jest choćby wycieczka za granicę. Zasadniczo jest dużo ładnych miast na Starym Kontynencie – Nicea, Madryt, Florencja, Dubrownik albo chociażby Amsterdam.
Bardzo popularnym środkiem transportu są niewątpliwie samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Być może tego typu linie nie mogą zapewnić dla nas wygody, szczególnie mowa o nogach, lecz jeśli w samą porę zarezerwujemy bilety, całkiem możliwe, iż za cztery bilety zapłacimy ok. 200-300 złotych. Można sporo taniej, można także drożej – zależy od terminów i kierunku. Zwróćmy większą uwagę na to, gdzie jest umiejscowione lotnisko. Przykładowo Okęcie jest umiejscowione dosyć blisko śródmieścia, a na dodatek nie leży gdzieś za miastem, co znaczy, że transport z i na lotnisko jest bardzo tani. Jednakże już w przypadku takiego Londynu mówimy o dużo większych odległościach oraz kosztach.
Podróżowanie na własną rękę ma wiele atutów, ale być może warto zapoznać się się dokładniej z ofertami biur podróży jakich dużo działa w naszych miastach? Jeśli bardzo uważnie podejdziemy do szukania różnych okazji turystycznych, znaleźć mamy okazję wycieczki last minute gwarantujące całkiem spore oszczędności. Chyba jedyną wadą ofert last minute jest to, że gdy bierzemy wolne na podróż, zaczynami jakieś przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie pojedziemy. Chociaż zapewne dla wielu taka niepewność to spora frajda. Jedno jest pewne – o rocznicy swojego ślubu nigdy nie powinniśmy zapominać!

1. Czytaj dalej

2. Kliknij dla szczegółów

3. Zobacz stronę

4. Wejdź

5. Zajrzyj tutaj

Categories: Rekreacja

Comments are closed.